MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 10562136
nr 1056 2136
MIRROR
19th century, 72x90, wear, damages.
1800-tal, 72x90
Condition: slitage, skador
1000
SEK 700
Monday September 19 2016
at 18:53:04
18/9 19:48:01